Dovolená Chorvatsko 2019

Ubytování v Chorvatsku podle oblasti

Typy ubytování


Levná dovolená v Chorvatsku – více než 9 000 možností ubytování

V sekci Dovolená Chorvatsko 2019 pro Vás ke strávení nezapomenutelné dovolené vybíráme z více jak 9 000 jednotek ubytování a apartmánů po celém pobřeží včetně ostrovů. V případě, že si nezvolíte dovolenou z našeho výběru, můžete Vaše požadavky zadat do interaktivního vyhledávače a ten pro Vás najde ty nejlepší apartmány v Chorvatsku přesně podle Vašich individuálních kritérií.

Dovolená v Chorvatsku není jenom koupání u moře

Chorvatské pobřeží právem patří mezi českými turisty k nejoblíbenější a nejnavštěvovanější zemi. Krása jadranu a čistota moře je jedním z hlavních důvodů, proč se turisté do Chorvatska tak rádi vracejí. Nikde ve Středomoří není tolik ostrovů, zálivů a zátok, překrásných pláží a sluncem pozlacených mysů, kolik jich je právě v Chorvatsku. Díky bouřlivým historickým událostem a prolínáním vlivů různých kultur oplývá pobřeží Chorvatska historickými památkami ze všech období.

Užijte si svou dovolenou 2018 a objednávejte si online ubytování - apartmány, kempy, penziony a hotely dle vašeho výběru. Koho zajímá levná dovolená, zvolí oblíbený kemp Baško Polje. Dalším oblíbeným místem jsou apartmány v letovisku Povljana.


Mapa

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka