Jak rezervovat?

Jak rezervovat?

Pokud jste si vybrali některý z našich zájezdů, můžete ho nezávazně rezervovat. Vyberte si příslušnou ubytovací jednotku a termín zájezdu. Následně klikněte na tlačítko "rezervuj".

Otevře se Vám první krok rezervace – Údaje o hostech:

1. Vypište údaje o držiteli rezervace.
2. Vypište údaje o všech hostech. Pokud držitel rezervace není jedním z hostů, vypište pouze jména hostů.
3. Klikněte na tlačítko "další".

Při správném vyplnění předchozího formuláře se Vám otevře druhý krok rezervace - Potvrzení rezervace:
1. Pečlivě zkontrolujte veškeré údaje o rezervaci, držiteli rezervace a hostech.
2. Klikněte na tlačítko "rezervovat".

Po odeslání Vám na uvedenou e-mailovou adresu přijde e-mail s potvrzením rezervace. Následně Vás kontaktuje náš pracovník. 

Co se stane po odeslání rezervace?

1. Po odeslání nezávazné rezervace dojde k předání Vašeho požadavku pracovníkovi call-centra, který následně ověří, zda je Vámi vybraný zájezd volný či nikoli. Při úspěšné rezervaci Vám bude po předchozí domluvě e-mailem, faxem nebo poštou zaslána smlouva o zájezdu s údaji o trvání rezervace a pokyny k platbě. Pokud Vámi vybraný zájezd již nebude k dispozici, pracovník call-centra Vás kontaktuje ohledně dalšího postupu. 

2. Řádně vyplněnou a podepsanou smlouvu o zájezdu je nutné zaslat zpět oskenovanou e-mailem, faxem nebo poštou a provést platbu dle pokynů našeho pracovníka a to nejpozději do doby vypršení rezervace. 

3. Po obdržení podepsané smlouvy o zájezdu a platby naší CK Vám bude zaslána potvrzená smlouva o zájezdu. Pokyny na cestu jsou klientům standardně zasílány e-mailem týden před odjezdem.


ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka