Dovolená na horách

Nabídka zájezdů se připravuje


Itálie, Rakousko, Slovinsko

Zimní dovolená a lyžování v Alpách - Itálie, Rakousko, Slovinsko. Zajistíme skipasy a ubytování v blízkosti sjezdovky: studia, apartmány, hotely a penziony. Zájezdy přímo od nás.

Itálie je v zimě pro milovníky lyžování a snowboardingu tím pravým alpským rájem. Kilometry dlouhé, perfektně upravené sjezdovky, jasné, slunečné počasí a přesto kvalitní sníh díky blízkým ledovcům, na kterých můžete lyžovat nejen v zimě, ale i na podzim a na jaře. Italské Alpy se mohou chlubit mnoha vysokohorskými středisky, moderními hotely a penziony a hlavně špičkovým lyžařským servisem. Itálie se dá vychutnat různě, třeba právě požitkem z bombardina v Alpách. Užijte si svou dovolenou v Itálii a objednávejte zájezdy online. Pobyt v italských Alpách v létě si zase můžete vychutnat u krásného jezera Lago di Garda, které je vyhledávané také pro své rozmanité cyklostezky.

Rakousko je ideální destinací pro dovolenou na horách, a to nejen díky blízké vzdálenosti našich jižních sousedů. Lyžařský servis v rakouských Alpách Vám připraví vždy perfektní podmínky pro lyžování a Vaše zimní radovánky. Ne nadarmo se Rakousku říká kolébka alpského lyžování. Sněhobílé štíty hor, dlouhé sjezdovky, horské boudy a svařené víno Vás okouzlí a odmění aktivním odpočinkem a osvěžujícími zážitky. Přítomnost ledovců zajistí skvělé podmínky pro lyžování po celou sezonu i mimo ni. Mnoho rakouských středisek se ale vyplatí navštívit i v létě na kole, užít si aktivní dovolenou a ubytovat v některém z místních tradičních penzionů či menších hotelů.

Slovinsko je krajinou překrásné panenské přírody, oplývá horskými řekami a na severozápadě se tyčí Julské Alpy, jehož nejvyšší hora Triglav měří 2863 m. n. m. Lyžování ve Slovinsku je velice příjemné, zvláště proto, že podmínky pro lyžování jsou zde výborné, servis na sjezdovkách je také velice kvalitní a hlavně Julské Alpy nejsou tak okoukané jako ty v Itálii či v Rakousku. Pohledy na záplavu zasněžených vrcholků dravých hor a na horská jezera Vás uchvátí stejně jako zdejší milí lidé. Slovinsko je pro většinu z nás stále ještě zemí se spoustou neobjevených krás. V létě či na podzim může být Slovinsko kromě relaxu u krátkého, ale přesto velmi malebného pobřeží, také ideláním výchozím bodem pro cykloturistiku či pěší turistiku. Mezi nejznámější trasy  zde patří cyklostezka Parenzana, kde cestujete po stopách bývalé železnice. Nemůžeme také opomenout slovinské termální lázně, jako například Moravské Toplice, Banovci, či Lendava. Můžete si zde vybrat z různých typů ubytování - od útulných bungalovů až po luxusní hotely.


Itálie 8 dnů, vlastní strava, od 5 790 Kč

Zobrazit nabídku

Mapa

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka