Ubytování v Italských Alpach

Ubytování v Itálii podle oblasti

Typy ubytování


Italské Alpy – převážně jasno, slunečno a bombardino

Itálie, Alpy – penziony, apartmány, hotely. Báječné lyžování v Alpách v Itálii. Vybírejte z bohaté nabídky ubytování na horách.

Itálie je oblíbenou destinací pro zimní dovolenou v Alpách. Lyžování na extra dlouhých a špičkově upravených sjezdovkách si užijete ve známých střediscích Val di Fassa, Bormio nebo Madonna di Campiglio či Val di Fiemme. Pro letní dovolenou je turisticky vyhledávanou oblastí hlavně jezero Lago di Garda.

V sekci DOVOLENÁ NA HORÁCH - Itálie můžete dle svých představ vybírat z bohaté nabídky ubytování v italských Alpách. Převážnou část roku je zde slunečno a zimním radovánkám se zde můžete věnovat po celé dlouhé zimní období. Nekonečně dlouhé, perfektně připravené lyžařské tratě uspokojí i nejnáročnější lyžaře a snowboardisty. Vyberte si ubytování v blízkosti Vašeho oblíbeného střediska a vydejte se za dobrodružstvím do Alp - v zimě, anebo naopak vyzkoušejte cykloturistiku či pěší turistiku a další aktivity v letních měsících. Pakliže jste nenašli tu pravou dovolenou z našeho výběru, můžete Vaše požadavky zadat do interaktivního vyhledávače, který pro Vás najde ty nejlepší možnosti ubytování v Itálií přesně podle Vašich individuálních kritérií.

Zimní dovolená v italských Alpách je snem každého aktivního lyžaře a snowboardisty. Slunečné horské počasí, pohoda na svahu, hustá síť lanovek a vleků bez dlouhého čekání, pestrá zábava na sněhu, lyžování na kilometrových tratích a odpočinek u horské chaty s typickým horkým nápojem bombardino – to je Itálie, která je zárukou skvělé dovolené, dobrého jídla a neopakovatelné atmosféry. Italské Alpy nabízejí nespočet krásných horských destinací a lyžařských rájů. Stačí si vybrat svůj alpský ráj a připravit si vybavení do hor na lyžování. Užijte si svou dovolenou na horách a objednávejte online ubytování – pokoje v penzionech a hotelích a služby dle Vašeho výběru.

Letní dovolená v italských Alpách představuje relax u průzračných jezer a nespočet možností, jak prozkoumat letní Alpy na kole či pěšky.


Mapa

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka