Ubytování v Rakouských Alpach

Ubytování v Rakousku podle oblasti

Typy ubytování


Rakouské Alpy – vysokohorské lyžování u sousedů a mnoho cyklostezek

Rakousko, Alpy – penziony a hotely. Skvělé lyžování nebo letní cykloturistika v rakouských Alpách. Vybírejte z bohaté nabídky ubytování na horách.

Rakousko je příhodnou destinací pro dovolenou a lyžování v Alpách. Kdo má chuť vyrazit co nejblíže na lyže, zvolí například oblíbený Dachstein West nebo Tauplitz. Dalším vyhledávaným lyžařským centrem je Kitzbühel, Zell am See nebo Schladming.

V sekci DOVOLENÁ NA HORÁCH - Rakousko můžete dle svých představ vybírat z bohaté nabídky ubytování v Alpách. Báječné lyžování s pěknými pensiony a hotely naleznete v Rakousku v mnoha krásných horských destinacích a nejsou daleko! Proto vybírejte ubytování dle svých představ zavčas. V případě, že si nezvolíte dovolenou z našeho výběru, můžete Vaše požadavky zadat do interaktivního vyhledávače, který pro Vás najde ty nejlepší možnosti ubytování v Rakousku přesně podle Vašich individuálních kritérií. Nyní v naší nabídce naleznete několik typů ubytování v oblastech, které jsou oblíbené pro cykloturistiku, pěší turistiku a další alpské aktivity.

Chcete-li si užít vysoké štíty sněhobílých hor, perfektně upravené lyžařské sjezdovky a k tomu komfortní servis sítě vleků a lanovek bez dlouhého čekání, jsou Alpy tím pravým zimním rájem i pro náročné lyžaře. Dovolená na horách v Rakousku, to je báječné alpské lyžování, spousta zábavy a zážitků, horské pochoutky a nápoje, jasné počasí a sněžné zimní radovánky. Rakousko a Alpy jsou navíc nedaleko, a Vy tak na cestě k sousedům nestrávíte spoustu času. Užijte si svou dovolenou na horách a objednávejte online ubytování – pokoje v penzionech a hotelích a služby dle Vašeho výběru.


Mapa

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka