Ubytování v Slovinských Alpach

Ubytování ve Slovinsku podle oblasti

Typy ubytování


Slovinsko - cyklo, termály & lyže

Slovinsko, Julské Alpy – penziony, apartmány, hotely. Ničím nerušené lyžování v Julských Alpách. Vybírejte z bohaté nabídky ubytování na horách.

Slovinsko je poklidnou a ideální destinací pro dovolenou a lyžování v Alpách, pakliže chcete být raději stranou davů lidí a užívat si krásy přírody. Nejznámějším lyžařským střediskem je Kranjska Gora v Triglavském národním parku (SZ Slovinsko). Dále lákají také lyžařská střediska Bled či Bohinj v blízkosti horských jezer.

V sekci DOVOLENÁ NA HORÁCH - Slovinsko můžete dle svých představ vybírat z nabídky ubytování v Julských Alpách. Slovinsko nabízí velmi příjemné prostředí, krásnou, panenskou přírodu a turisticky nepřesycené destinace. Podmínky pro lyžování jsou zde na špičkové úrovni, sjezdovky a tratě jsou vždy pěkně upravené a lyžařský servis provozuje řadu vleků a lanovek. Slovinsko a Julské Alpy – to je zkrátka volba pro krásnou zimní dovolenou. Pakliže jste nenašli tu pravou dovolenou z našeho výběru, můžete Vaše požadavky zadat do interaktivního vyhledávače, který pro Vás najde ty nejlepší možnosti ubytování ve Slovinsku přesně podle Vašich individuálních kritérií. Nyní v naší nabídce naleznete několik typů ubytování v oblastech, které jsou oblíbené pro letní cykloturistiku, kterou lze také spojit s odpočinkem v termálních lázních.

Slovinsko je známé zvláště pro svou krásnou, panenskou přírodu. Julské Alpy jsou nejvyšším pohořím Slovinska, jehož nejvyšší hora Triglav se tyčí do nadmořské výše 2863 m. Atmosféra Julských Alp se zalíbí zvláště těm, kteří si chtějí odpočinout od rušného shonu a turisticky přeplněných středisek. Dovolená v Alpách ve Slovinsku Vás jistě nabije pozitivní energií dravé přírody, která ve Vás zanechá pocit klidu a svěžesti běloskvoucích horských štítů. Proto je zde lyžování tak lákavé. Ať už jezdíte na lyžích nebo se věnujete snowboardingu či skialpinismu nebo máte rádi freeride, ve Slovinsku v Alpách máte dostatek možností, kde se pohodlně ubytovat. Apartmány, pokoje v penzionech a hotelích můžete objednávat online. V případě, že potřebujete s výběrem poradit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.


Mapa

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka