Černá Hora Čanj

  Čanj je malé živé letovisko na Barské riviéře. Nachází se přibližně na poloviční cestě mezi letovisky Bar a Petrovac, 7 km severozápadně od letoviska Sutomore. Leží na pobřeží a v mírném svahu nad mořem. S Jadranskou magistrálou je spojeno krátkou silniční spojkou (1,5 km), která z magistrály odbočuje u osady Mišići. Mimořádně krásné jsou jeho pláže, především hlavní pláž Perlové pobřeží. Ubytovací zařízení, z nichž největší je turistický komplex se stejným názvem jako pláž - Biserna obala, a gastronomické podniky se nacházejí v borovém háji bezprostředně blízko pláže.

  Ubytování Čanj

  Další nabídky

  Turistické zajímavosti

  • Koupání a pláže

   Přímo v centru letoviska je dlouhá pláž zvaná Perlové pobřeží, jíž se též říká Čanjská pláž, patřící k nejpěknějším plážím této oblasti.

   více

  • Sport

   V letovisku se lze věnovat různým druhům sportům, především vodním sportům. Je zde potápěčský klub, který organizuje kurzy a výpravy pod mořskou hladinu, např. potopeným vrakům na několika lokalitách. Lze si tu vypůjčit různé sportovní vybavení. K dispozici jsou hřiště pro malou kopanou, házenou, košíkovou a odbíjenou.

   více

  • Zábava a noční život

   Možnosti zábavy a tance jsou v místních gastronomických a ubytovacích zařízeních, mj. na tanečních terasách a diskotéce. Více příležitostí nabízí blízké Sutomore.

   více

  Last Minute Čanj  Důležité odkazy

  ADRIALAND s.r.o.

  Údolní 11
  602 00 Brno

  (+420) 542 321 322
  info@adrialand.cz
  po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

  Přihlaste se k odběru novinek

  Neunikne vám žádná výhodná nabídka