Chorvatsko Červar

 

Červar Porat, je malá prístavní dedinka, vzdálená 6km severne od města Poreč. Marina má 220 místt na stání na vode a 30 míst na břehu. Čerpací stanice je vzdálená 2 n.m. Červar-Porat je turistická osada a přístav pro jachty a malé lode. Tato moderní turistická osada vyrostla na místě,kde kedysi stála antická osada. Dedinka byla plánovitě vystavaná v okolí členité zátoky sv. Marina, kterou lemují olivové háje a borovicové lesy. Pláž v osadě Červar-Porat je 1,5 km dlouhá a je asi půl kilometru vzdialená od centra města. Jachtový přístav - marina - se nachází v susední zátoce, nazývané Lunga. Nedaleko prístavu je nudistický kemp. Obyvatelé města Červar-Porat se živí turistickým ruchem, a přeto si tu můžete vybrat z množství restaurácí, hospůdek  a dalších míst, určených na návštěvu a posezení. Toto letovisko doporučujeme všem turistům, rodinám, mladým a rekreantům, kteří chtějí prožit dovolenou na miestech, kde si můžou vybrat z různych možností městske zábavy.

Ubytování Istrie

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Tato dedinka není príliš bohatá na historické a kultúrní památky. O to víc se jich nachází v blízkém okolí, napríklad v Poreči, Novigradu a podobně. Neváhajte přeto navštívit blízké okolí města, kde je veľké množství historických staveb a kultúrních skvostů.

  více

 • Koupání a pláže

  V tomto letovisku nájdete krásne pláže, zejména kamínkové, místamy i písčité. Borovicové porosty naokolí nabízí príjemný klid na relaxci. Moře je tu průzračně čisté a azúrově modré. Pozvolný vstup do mořa je vhodný zejména pro děti a neplavce.

  více

 • Sport

  Toto malebné prímořské letovisko nabízí výborné podmínky na vodní a plážové sporty, hlavně na volejbal, windsurfing, potápění a šnorchlování. Máte tu možnost si zapůjčit i vodní kola a lodičky. Pro více sportovního vyžití neváhajte navštívit blízká města.

  více

 • Zábava a noční život

  Tato príjemná malá dedinka nabízí množství krásnych restaurací, cukráren, a velké množství menších obchůdků se suveníry. Neváhajte ochutnat místní speciality jako například mořské plody, typickou chorvátskou zmrzlinu a podobně. V letních měsících máte možnost se zaposlouchat v ulicích do živé hudby.

  více

Last Minute ČervarDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka