Chorvatsko Ravni

 

Město Ravni je obklopeno lesy a pestrou přírodou, jeho okolí je tedy vhodné k cyklistickým a turistickým výletům. Lze si také zajezdit na koni a vypůjčit si loď a sportovní potřeby. Ravni leží asi 15 km od města Labin a 20 km od Rabace. Ravni má několik obchodů, najdete zde banku, poštu, sportovní středisko aj. Toto malé, přímořské letovisko nabízí menší oblázkové pláže. Terény u moře jsou prokládané skalními plotnami, betonovými platy a místy upravenými na slunění. Jsou zde také plážové bary se základním sortimentem. Možnost provozování vodních sportů, tenis, výlety do okolí. Tato malebná vesnička je vhodná především pro klidnější rodinnou dovolenou.

Ubytování Istrie

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Toto malebné přímořské letovisko je bohaté na přírodní krásy, o to méně na historické a kulturní památky. Pro milovníky této kultury se nabízí výlet do blízkých měst. Například místní centrum Pula, které je velmi bohaté na historické památky.

  více

 • Koupání a pláže

  Oblázkové pláže jsou obklopeny borovými lesy a mají pozvolný vstup do moře. Ravni je proto ideální i pro rodiny s dětmi....

  více

 • Sport

  Tato destinace nabízí výborné podmínky pro vodní a plážové sporty. Zejména pak pro potápění, šnorchování, windsurfing, plážový volejbal....

  více

 • Zábava a noční život

  Ravni má několik obchůdků se suvenýry, najdete zde banku, poštu, sportovní středisko aj. Město je známé i koncerty klasické hudby, které se zde v létě konají. Nacházejí se zde cukrárny, několik příjemných malebných restaurací. Pro více kulturního vyžití neváhejte navštívit blízká města, jako například místní centrum, město Pula.

  více

Last Minute RavniDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka