Chorvatsko Klenovica

 

Město Klenovica je přístav a oblíbené letovisko, které leží při ústí říčky Suha Ričina do Vinodolského průlivu. Toto letovisko leží 9 km od známého a navštěvovaného letoviska Crikvenica. Původní osada se rozkládala na vyvýšenině nad dnešní magistrálou. Obyvatelé Klenovice pěstují vinnou révu, věnují se rybářství a službám cestovního ruchu. Tato destinace je vhodná pro klidnou dovolenou určenou především k relaxaci.

Ubytování Klenovica

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Nejstarší osídlení města připomíná antická věž Lopar u stejnojmenné zátoky, spekuluje se, že zde pravděpodobně stála původní antická osada....

  více

 • Koupání a pláže

  Toto letovisko má velmi dobré podmínky pro koupání. V zátoce Lišanj se nachází pěkně upravená písčitá pláž s drobnými oblázky. Pláž je vybavena výtahem pro invalidní osoby. Okolní borovicové porosty nabízejí příjemný stín pro relaxaci. Přímo na pláži je bohatá nabídka zábavy a sportovního vyžití. Pláž byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

  více

 • Sport

  Letovisko má vhodné podmínky pro vodní a plážové sporty jako například jachting, potápění, vodní lyžování, windsurfing a jiné sporty v moři i na moři, míčové hry, a také pro cyklistiku.

  více

 • Zábava a noční život

  V okolí pláží se nachází řada diskoklubů a tanečních teras. Městečko má také řadu restaurací, cukráren, obchůdku se suvenýry. Nejoblíbenější zábavní akcí je Letní karneval konaný v srpnu, který trvá několik dní. ...

  více

Last Minute KlenovicaDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka