Chorvatsko Njivice


Njivice, kdysi rybářská osada, je dnes oblíbeným letoviskem na severozápadě ostrova Krk. Toto letovisko a také přístav leží v zátoce Beli Kamik. Tato krásná destinace je neuvěřitelně bohatá na velké množství zeleně, a proto se místní obyvatelé živí převážně farmářstvím, rybařením a také turismem. Njivice se nachází na lokální silnici, odbočce regionální silnice procházející ostrovem. Svou popularitu si městečko získalo také díky svým oblázkovým plážím, které jsou velmi blízko centra a jsou lemovány pobřežní ulicí, která se večer mění v centrum zábavy. Klidné a menší letovisko je vhodné především pro ty, kteří chtějí poklidnou, relaxační dovolenou.

Ubytování Njivice

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Njivice nejsou příliš bohaté na kulturní a historické památky. Proto neváhejte navštívit blízká města, například Omišalj, Cirkvenica, Novi Vinodolski a podobně. Tyto letoviska nabízejí mnoho historických staveb, a dalších kulturních památek. Dále se také nabízí město Novalja.

  více

 • Koupání a pláže

  Největším lákadlem pro turisty jsou oblázkové a kamenité pláže. Tyto pláže jsou doplněny o betonové plošiny, které jsou vhodné na slunění. Pobřeží je lemované malými zátokami...

  více

 • Sport

  Letovisko Njivice má výborné podmínky pro vodní sporty jako windsurfing, potápění, podmořský rybolov, vodní skútry, vodní lyže...

  více

 • Zábava a noční život

  V letovisku se nachází řada restaurací a místních hospůdek, na pobřežní ulici najdete také několik diskoklubů. V místě je jedna z nejproslulejších restaurací Kvarneru. Během léta je zde k vidění vystoupení folklorních skupin, nebo například rybářské slavnosti. Pro více kulturního vyžití neváhejte navštívit okolní města.

  více

Last Minute NjiviceDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka