Chorvatsko Novi Vinodolski


Je krásné, menší městečko na březích kanálu Velebit v jihovýchodní části údolí Vinodol. Skládá se ze staré části na kopci a nové části u moře s pobřežní promenádou a turistickými zařízeními. Novi Vinodolski je atraktivním turistickým městem na Kvarneru. Leží na hlavní pobřežní silnici 9 km jižně od letoviska Crikvenica směrem na Zadar. V letovisku na vás čekají pláže, upravené dle nejvyššího standardu. Dále také čisté moře, bujné středomořské rostlinstvo, bohaté kulturní dědictví, rozmanitý zábavní program a atraktivní sportovní nabídka. V malebném městečku s uličkami, vydlážděnými kamennou dlažbou, secesními vilami a hezkou promenádou u moře, najdete množství hospůdek a restaurací. Neváhejte ochutnat tradiční jídla přímořské kuchyně a středomořské speciality. Nedaleká zátoka Povila určitě nadchne děti. Nachází se tam totiž překrásná oblázková pláž. Letovisko Novi Vinodolski je vhodné místo pro rodinnou dovolenou.

Ubytování Novi Vinodolski

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Nejstarší obyvatele města připomíná antická věž Lopar u stejnojmenné zátoky, spekuluje se, že zde pravděpodobně stála původní antická osada.

  více

 • Koupání a pláže

  Novi Vinodoski má velmi pěkně upravenou pláž v zátoce Lišanj - písek, droboučké oblázky, borový les, místy pozvolný vstup do moře...

  více

 • Sport

  Toto mořské letovisko nabízí výborné podmínky pro tyto sporty: jachting, potápění, vodní lyžování, windsurfing a jiné sporty v moři i na moři, míčové hry, cyklistika.

  více

 • Zábava a noční život

  V turistické osade Zagori, vroubené borovým lesem, budete mít možnost se aktivně rekreovat - jsou tam venkovní a uzavřené bazény s mořskou vodou. V městečku jsou diskotéky, taneční terasy. ...

  více

Last Minute Novi VinodolskiDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka