Chorvatsko Okrug Donji


Okrug Donji je malebné městečko na ostrově Čiovo, který je spojen s městečkem Trogir zvedacím mostem a spolu s ním tvoří jednolitý městský celek. Okrug Donji je vzdálen 40 km od města Split. Toto letovisko je, jako ostatně celý zdejší kraj, známo díky hezkých plážím a četným zátokám. Okrug Donji je jako stvořený k dovolené pro celou rodinu, neboť zde vládne poklid, je tady možnost večerních procházek. Pokud se vám zachce zúčastnit se některého z atraktivních pořadů a akcí, bezprostřední blízkost města Trogir vám zajistí dostatečnou rozmanitost výběru zábavních a kulturních programů v průběhu celé sezóny. Ze sportovní nabídky si můžete vybrat sportovních hřiště a kurty ve městě Trogir nebo si můžete zkusit některý ze sportů na vodě, a nemáte-li sportovní potřeby, můžete si je pronajmout přímo na plážích ostrova Čiovo. Jsou zde klidné vilové čtvrtě. Na ostrov přejedete bez poplatků přes most z historického města Trogir, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Toto letovisko je vhodné pro poklidnou rodinnou dovolenou.

Ubytování Okrug Donji

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Toto malebné přímořské letovisko bohužel nenabízí mnoho historických a kulturních krás. Nejsou dochovány téměř žádné písemné ani jiné prameny o historii. O to více jich můžete navštívit v nedalekých městech. Například Split, Makarská, Omiš a podobně.

  více

 • Koupání a pláže

  Moře je v této části ostrova Čiovo velmi čisté a pláže jsou oblázkové a skalnaté. Okolní borovicové porosty nabízejí příjemný stín pro poklidnou relaxaci. Pozvolný vstup do moře je vhodný zejména pro děti a neplavce.

  více

 • Sport

  Toto letovisko nabízí výborné podmínky pro vodní a plážové sporty. Zejména pak plážový volejbal, potápění, šnorchlování, windsurfing. Pro více sportovního vyžití neváhejte navštívit okolní blízká města. Ze sportovní nabídky si můžete vybrat sportovních hřiště a kurty ve městě Trogir nebo si můžete zkusit některý ze sportů na vodě, a nemáte-li sportovní potřeby, můžete si je pronajmout přímo na plážích ostrova Čiovo.

  více

 • Zábava a noční život

  V obci jsou restaurace, cukrárny, a spousta malých obchůdků se suvenýry. Neváhejte ochutnat místní speciality, zejména ryby, zmrzlinu a podobně. Více kulturního vyžití naleznete v nedalekých městech.

  více

Last Minute Okrug DonjiDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka