Chorvatsko Bibinje


Malé a malebné městečko Bibinje, které má asi 4 tisíce obyvatel, se nachází v Zadarské župě. Bylo obydleno již v antických dobách. Od města Zadaru je vzdáleno zhruba 7 km směrem na jihovýchod.

Zadar je velké průmyslové město s důležitým přístavem, letištěm a přímořskými lázněmi. Žije v něm asi 70 tisíc obyvatel. Zajímavostí města Zadar jsou mořské varhany, vybudované poblíž přístavu. Do Bibinjské oblasti patří jachtařský klub “Marina Dalmacia”, s nabídkou 1400 míst k přivázání, a je největším jachtařským klubem na Jadranu.

Obyvatelé městečka Bibinje se živí zemědělstvím, chovem dobytka, rybářstvím a od poloviny 20. století také cestovním ruchem.

Ubytování Bibinje

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Mezi zajímavé památky městečka Bibinje bezesporu patří kostel Jana Křtitele, v němž jsou uloženy posvátné předměty z 15. století.

  více

 • Koupání a pláže

  Zátoky a pěkné prostorné pláže jsou nejcennějším elementem v turistické nabídce letoviska Bibinje. Všechny pláže jsou upravené, s nabídkou občerstvení a poskytují příjemné prostředí pro vaši dovolenou.

  více

 • Sport

  Bibinje a jeho pláže nabízí široké sportovní vyžití. Od plážového volejbalu, tenisu, přes vodní sporty, například potápění, až po cyklistiku.

  více

 • Zábava a noční život

  V obci je hostům k dispozici několik kaváren, restaurací s domácími specialitami, a obchůdky nejen se suvenýry. Městečko je ideální pro klidnější dovolenou s dětmi u moře.

  více

Last Minute BibinjeDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka