Chorvatsko Diklo-Borik

Letoviska Diklo a Borik jsou poměrně malé sousedící osady při pobřeží, které tvoří předměstí města Zadar, který je vzdálen cca 7 km. Letoviska jsou příjemná a klidná, ale zároveň blízko pro případné výlety a bohatou zábavu.

V letovisku Diklo naleznete pláž s jemnými oblázky v kombinaci s betonovými platy. V těsné blízkosti pláže stojí různé sportoviště a hotelové komplexy.V letovisku Borik se nachází překrásná jemně oblázková pláž, kterou lemuje pás borovicového porostu, pláž byla vyznamenána modrou vlajkou. Díky pozvolnému vstupu do moře jsou pláže vhodné i pro malé děti. 

 

 

Ubytování Diklo-Borik

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Historie města Zadar sahá až do dob Římské říše, tato historická část města leží na poloostrově, který je od pevniny oddělen Zadarským kanálem. V Zadaru jsou pozůstatky z dob římské vlády, jako jsou části opevnění, z nichž však byla většina zbořena za dob rakouské nadvlády. Také se zde zachovalo římské fórum, chrám a bazilika a mnoho kostelů a klášterů ze středověku.

  více

 • Koupání a pláže

  V letovisku Diklo naleznete pláž s jemnými oblázky v kombinaci s betonovými platy. V těsné blízkosti pláže stojí různé sportoviště a hotelové komplexy. V letovisku Borik se nachází překrásná jemně oblázková pláž, kterou lemuje pás borovicového porostu, pláž byla vyznamenána modrou vlajkou. Díky pozvolnému vstupu do moře jsou pláže vhodné i pro malé děti.

  více

 • Sport

  Místo je ideální pro různé sportovní aktivity. Oblíbené jsou vodní sporty - jízda na vodních skútrech, vodních lyžích, šlapadlech, parasailing, windsurfing.

  více

 • Zábava a noční život

  Nedaleko vzdálené město Zadar nabízí bohaté společenské a kulturní vyžití. Jsou zde taneční terasy, noční bary, kasíno, spousta kaváren a restaurací

  více

Last Minute Diklo-BorikDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka