Chorvatsko Srima

Srima je malebné turistické letovisko, které se nachází jen 3 km od centra Vodice, a v posledních letech se stala jejím předměstím.

S centrem Vodice je letovisko spojeno promenádou. Letovisko Srima je vhodné především pro ty, co dávají přednost poklidné dovolené v menším a klidném letovisku s písčitou pláží a průzračným mořem.  Pláže zde naleznete oblázkové i písečné a zdejší pláž se od roku 2013 pyšní tzv. modrou vlajkou.

Ubytování Srima

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  V osadě Srima je několik archeologických lokalit z raně křesťanské doby ale první zmínka o samotné osadě pochází až ze začátku 16. st. V době tureckých nájezdů utíkali obyvatelé Srimy na sousední ostrov Prvič. Zde založili vesnici Šepurine. Po odchodu Turků koncem 17. století se obyvatelé postupně vraceli zpět na pevninu.

  více

 • Koupání a pláže

  Pláže jsou zde oblázkové v některých částech písčité s pozvolným vstupem do moře. Hlavní pláž se pyšní tzv. modrou vlajkou.

  více

 • Sport

  Toto letovisko nabízí výborné podmínky pro plážové a vodní sporty. Například windsurfing, volejbal, fotbal a podobně. Máte možnost si zapůjčit jízdní kola, šlapadla, lodičky. Pro více sportovního vyžití neváhejte navštívit vedlejší letovisko Vodice, kde se nachází tobogán, skákadla a mnoho dalších atrakcí.

  více

 • Zábava a noční život

  Strima je klidnější letovisko, za bohatým kulturním programem a společenským vyžitím doporučujeme navštívit sousední Vodice.

  více

Last Minute SrimaDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka