Chorvatsko Sv. Filip i Jakov

Sv. Filip i Jakov je malé dalmátské městečko se nachází cca 20 km jižně od Zadaru, nedaleko známého dalmátského letoviska Biograd na Moru. Sv. Filip i Jakov je pravou perlou zadarské riviéry, jejíž chloubou je řada skrytých a tichých zátok a blízkost četných ostrovů.
Toto letovisko je dokonalým místem pro relaxaci. Úslužnost a pohostinnost zdejších obyvatel, kteří vás zde rádi přivítají, přispějí k tomu, že budete mít opravdový požitek ze své dovolené.
 
Klidné městečko s pěknými parky, starými letohrádky a upravenými plážemi je ideálním místem pro příjemnou dovolenou s dětmi. Celý ubytovací komplex se nachází v turistické zóně městečka, bezprostředně na mořském pobřeží, obklopen bohatou středomořskou vegetací. Dříve byl Sv.Filip i Jakov známý jako letovisko zadarských boháčů, dnes je oblíbeným místem rekreantů z celé Evropy.

Ubytování Sv. Filip i Jakov

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Na území dnešního letoviska Sv.Filip i Jakov již v dávné minulosti (asi před třemi tisíci lety) existovala maličká liburnská osada.

  více

 • Koupání a pláže

  Úzká pláž, která se pozvolně svažuje a je z drobných oblázků a kamínků. Ve střední části Jadranu, v Pašmanském zálivu, mezi Zadarem a Šibenikem se táhne 15 km krásného pobřeží s klidnými zátokami a průzračným mořem.

  více

 • Sport

  Můžete využít hřiště na míčové hry, plážový volejbal, vodní a plážové sporty. Máte k dispozici také půjčovnu loděk a vodních skútrů.

  více

 • Zábava a noční život

  Najdete zde obchůdky, kavárničky, restaurace, směnárnu, prodejny pečiva, rychlé občerstvení, pizzerie. V letní sezóně máte možnost si užít živou hudbu.

  více

Last Minute Sv. Filip i JakovDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka