Chorvatsko Sv. Petar na Moru

Sveti Petar na Moru je menší a klidnou turistickou osadou, která leží mezi městy Zadar a Biograd na Moru. Je vzdálena přibližně 15 kilometrů od Zadaru a 8 kilometrů od Biogradu.  

Ve vzdálenosti cca 3 km se naproti letoviska nachází ostrov Pašman, díky němuž je Sveti Petar chráněn před silným větrem a moře je zde klidné a čisté. Pláž je tvořena drobnými oblázky s místy písčitým dnem a díky pozvolnému vstupu je vhodná pro dovolenou s dětmi.

Sveti Petar je klidné letovisko, kde se nachází jen několik restaurací a obchůdků, pro větší kulturní a společenské vyžití je vhodné se vydat do nedalekých měst Biograd na Moru či Zadar. Místo je také ideální pro pořádání výletů do národních parků Paklenica a Kornati. Klidné prostředí a vstřícní lidé Vám zaručí krásné prožití dovolené.

Ubytování Sv. Petar na Moru

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Koupání a pláže

  Pláž je oblázková. Pozvolný vstup do moře, vhodný i pro děti, nebo neplavce.

  více

 • Sport

  Vodní sporty, tedy půjčovna loděk a skútrů, potápění. Dále plážové sporty, jako například volejbal, a podobně.

  více

 • Zábava a noční život

  Toto letovisko je ideální pro klidnou dovolenou. Budete-li mít chuť se pro změnu pobavit ve větším městě nebo se někam vydat na výlet, vydejte se do nedalekého města Biograd na Moru. Ve vesničce kavárničky a menší obchůdky nejen se suvenýry.

  více

Last Minute Sv. Petar na MoruDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka