Chorvatsko Turanj

Turanj je klidnější letovisko nedaleko města Biograd na Moru. Turanj si Vás získá svou velkou turistickou nabídkou a přednostmi malého letoviska.

Na klidných plážích strávíte dovolenou, která je zvláště vhodná jako dovolená pro rodiny s dětmi. Krajina s mediteránským rostlinstvem, blízkost překrásných ostrovů zadarského souostroví a Národního parku Kornati, Vám nabízí možnost prožít pěknou dovolenou.

Z výletů se kromě Zadaru, ve kterém je mnoho památek z období římského impéria, nabízí k vidění i největší sladkovodní jezero - Vransko jezero. Přímo naproti vesničce Turanj je několik ostrůvků, na které je možné dostat se člunem a strávit tak celý den v přírodě. Dále je možno navštívit blízká města, která nabízejí velkou škálu kulturního i sportovního vyžití. Podnebí je v této oblasti v horkém létě příjemné, protože vánek od moře zmírňuje vysoké teploty. V Turanji najdete několik obchůdků, kavárniček, restaurací nebo směnárnu.

 

Ubytování Turanj

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Historickou dominantou města je kostel datovaný k 15.století. Dále pak je k vidění antické náměstí a římské hroby. Pro více historických památek a staveb neváhejte navštívit blízká města Biograd na Moru nebo Zadar.

  více

 • Koupání a pláže

  Klidné pláže s pozvolným vstupem do moře a čisté moře jsou ideální pro klidnou rodinnou dovolenou.

  více

 • Sport

  Malé letovisko nabízí vhodné podmínky pro všechny plážové a vodní sporty. Máte také možnost si zapůjčit loďku. Je zde také hřiště na basketbal a nebo fotbal.

  více

 • Zábava a noční život

  V Turanji najdete několik obchůdků, kavárniček, restaurací nebo směnárnu. Dále také pizzerii. V sezóně hraje živá hudba. Pro více kulturního vyžití se nabízejí blízká města.

  více

Last Minute TuranjDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka