Chorvatsko Duće

Duće je vyhlášené svými nádhernými písečnými pláži dlouhými až 7km. Na Chorvatském Jadranu jsou tyto pláže přírodními unikáty. Vzhledem k pozvolnému přístupu do moře bez ježků a kamenů je toto místo zvlášť vhodné pro rodiny s dětmi, nebo také neplavce.
V místě je několik restaurací a kaváren, půjčovna šlapadel, motorových lodí a vodních skútrů. Do Splitu jezdí autobus MHD. Duče je letovisko poblíž městečka Omiš, které je dosažitelné příjemnou procházkou cca 25 min. Toto letovisko je velmi vhodné pro příjemnou a relaxační dovolenou. Nabízí pro každého něco.

Ubytování Duće

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Toto malebné přímořské letovisko bohužel nenabízí mnoho historických a kulturních krás. Nejsou dochovány téměř žádné písemné ani jiné prameny o historii. O to více jich můžete navštívit v nedalekých městech. Například Split, Makarská, Omiš, Trogir a podobně.

  více

 • Koupání a pláže

  Pláže jsou zde písčité, prokládané betonovými pláty na slunění. Moře je průzračně čisté a blankytně modré. Vzhledem k pozvolnému přístupu do moře bez ježků...

  více

 • Sport

  Toto letovisko nabízí skvělé podmínky pro vodní a plážové sporty. Zejména pak plážový volejbal, potápění, šnorchlování, windsurfing. Pro více sportovního vyžití neváhejte navštívit okolní blízká města.

  více

 • Zábava a noční život

  V místě je několik restaurací a kaváren, půjčovna šlapadel, motorových lodí a vodních skútrů. Do Splitu jezdí autobus MHD. V městečku je spousta malých obchůdků se suvenýry. Neváhejte ochutnat místní speciality, zejména ryby, zmrzlinu a podobně. Více kulturního vyžití naleznete v nedalekých městech.

  více

Last Minute DućeDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka