Chorvatsko Nemira

Poklidné letovisko Nemira se nachází cca 3 km jižně od letoviska Omiš, letovisko je situováno několik set metrů pod hlavní silnicí- jadranskou magistrálou a je tedy klidným místem vhodným pro strávení rodinné dovolené. V letovisku se nachází dvě krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, kde se můžete koupat v křišťálově čistém moři a před sluncem se ukrýt ve stínu borovic, které rostou podél pláže.

Živé letovisko Omiš je ale vzdálenou pouze 30min chůze a zde naleznete mnoho kulturního, sportovního i společenského vyžití.

Omiš je město s velkým množstvím historických památek: pevnost Mirabela, Fortica, farní kostel sv. Mihovila, františkánský klášter, kostel sv. Duha, městské muzeum, starý městský hřbitov, středověké historické centrum a mnoho dalších. Vyznavači aktivní dovolené si mohou vyzkoušet rafting a plavbu kajakem po řece Cetina, paragliding, plachtění, surfování, potápění či horolezectví.

Ubytování Nemira

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Omiš je město s velkým množstvím historických památek: pevnost Mirabela, Fortica, farní kostel sv. Mihovila, františkánský klášter, kostel sv. Duha, městské muzeum, starý městský hřbitov, středověké historické centrum a mnoho dalších

  více

 • Koupání a pláže

  V letovisku se nachází dvě krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, kde se můžete koupat v křišťálově čistém moři a před sluncem se ukrýt ve stínu borovic, které rostou podél pláže.

  více

 • Sport

  Pro aktivní dovolenou doporučujeme navštívit nedalé město Omiš. Vyznavači aktivní dovolené si mohou vyzkoušet rafting a plavbu kajakem po řece Cetina, paragliding, plachtění, surfování, potápění či horolezectví.

  více

 • Zábava a noční život

  Pro bohaté vyžití doporučujeme návštěvu letoviska Omiš. Omiš je i zábavním centrem celé oblasti. Nabízí posezení v četných kavárničkách a restauracích, večer pak diskotéky, taneční terasy a další zábavní zařízení.

  více

Last Minute NemiraDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka