Chorvatsko Trogir- Seget Vranjica

Seget Vranjica je letovisko nacházející se 5 km od historického města Trogir. Letovisko má členité pobřeží s atraktivními zátokami, ve kterých jsou oblázkové a místy i písečné pláže. Okolí je bohaté na bujnou středomořskou vegetaci, staré vinohrady a olivovníkové háje, vhodné k procházkám i k jízdě na kole. Naproti městečku Seget Vranjica se nacházejí ostrovy, které jsou jako stvořené pro jednodenní výlety lodí nebo plachetnicí, nebo možnou dovolenou turistů, kteří tíhnou k robinzonskému stylu života.

Obyvatelé městečka Seget Vranjica se odedávna živili vinařstvím, pěstováním oliv, rybářstvím, pěstováním fíků a chovem dobytka, zatímco v novější době pro ně základní hospodářské odvětví představuje turismus.

Pokud se chcete seznámit s historií okolí, navštívte kulturní centrum regionu, které je na seznamu kulturního dědictví UNESCO-město Trogir. Zde se nachází pevnost Kamerlengo, věž sv. Marco, sousoší sv. Jana Orsinija, kaple sv. Jeronima, palác Cipiko, renesanční kostel svatého Jana Křtitele, portál Radovan, muzeum, galerii umění a mnoho dalších památek. Sportovní fanoušci se mohou těšit na tenis, volejbal, basketbal, fotbal, jízdu na kole, potápění, rybolov, turistiku a mnoho dalších aktivit.

 

 

Ubytování Seget Vranjica

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Pokud se chcete seznámit s historií okolí, navštívte kulturní centrum regionu, které je na seznamu kulturního dědictví UNESCO-město Trogir. Zde se nachází pevnost Kamerlengo, věž sv. Marco, sousoší sv. Jana Orsinija, kaple sv. Jeronima, palác Cipiko, renesanční kostel svatého Jana Křtitele, portál Radovan, muzeum, galerii umění a mnoho dalších památek

  více

 • Koupání a pláže

  Pláže jsou zde oblázkové, kamínkové místy i písčité, prokládané betonovýma pláty na slunění. Moře je průzračně čisté a blankytně modré. Pozvolný vstup do moře je vhodný zejména pro děti a neplavce. Okolní borovicové porosty nabízejí příjemný stín pro relaxaci.

  více

 • Sport

  Seget Vranjica má dobré podmínky pro vodní sporty, zejména pak pro windsurfing, vodní lyžování. Dále pak máte možnost si zde zahrát tenis, plážový volejbal, stolní tenis apod. Pro více sportovního vyžití neváhejte navštívit okolní blízká města.

  více

 • Zábava a noční život

  V městečku se nacházejí restaurace, cukrárny, a spoustu malých obchůdků se suvenýry. Neváhejte ochutnat místní speciality, zejména ryby, zmrzlinu a podobně. Více kulturního vyžití naleznete v nedalekých městech. Například Trogir, Kaštely a podobně.

  více

Last Minute Trogir- Seget VranjicaDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka