Chorvatsko Stanići

Stanići je malé turistické letoviko, vzdálená 5 km od Omiše směrem na Makarskou a Dubrovník. Její strmé srázy nabízejí překrásný výhled na moře a zároveň naprosté pohodlí  v nově zbudovaných domech, vilách a apartmánech.

Moře je zde modré a průzračné, pláže klidné a čisté, daleko od rušných středisek v okolí. Staniči je to pravé místo pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

 

Ubytování Stanići

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Historie a památky

  Stará ves Stanići je vzdálena kolem 300 metrů vzdušnou čarou od moře. Je to malá osada tvořená pouhou desítkou starých kamenných domů. Staří obyvatelé Stanići se kdysi zabývali převážně rybářstvím a méně pak zemědělstvím, protože neměli dostatek obdělávatelné půdy. Po výstavbě Jadranské magistrály (1962) a rychlém rozvoji turizmu se Stanići většinou přestěhovali ze staré vsi Stanići do nové osady vybudované u samého moře na oblázkové pláži v zátoce Velika luka

  více

 • Koupání a pláže

  Dnes jsou Stanići pro své překrásné, dlouhé oblázkové pláže, čisté moře a milé domácí oblíbenou turistickou destinací ve střední Dalmácii.

  více

 • Sport

  Vzdálenost pouhých několik kilometrů od Omiše a blízkost populárního turistického centra Makarska nabízí četné možnosti těm, kteří hledají aktivní dovolenou a zábavu. Rafting na Cetině, volné lezení, odhalování bouřlivé a slavné historie měst Split, Omiš a okolí, pěší turistika v přírodě, windsurfing.

  více

 • Zábava a noční život

  Staniči je klidné letovisko, pro bohaté kulturní i společenské vyžití doporučujeme návštevu nedalekých letovisk Omiš a Makarska.

  více

Last Minute StanićiDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka