Itálie Folgarida - Marilleva

Lyžařské středisko Folgarida - Marilleva se nachází v údolí Val di Sole a nabízí celkem přes 60 km sjezdovek. Marilleva leží o něco níže než Folgarida a svahy lyžařského střediska tak lákají poměrně velkým převýšením - téměř 820 m. Převažují mírné červené sjezdovky, ale středisko nabízí i sjezdovky pro začátečníky i profesionály. Sjezdovka Nera Folgarida, dlouhá 1,8 km, je jednou z nejtěžších tras v této oblasti. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici moderní snowparky - Malga Panciana a Alternative Park v Marillevě nebo Snowpark Malghet Aut ve Folgaridě.

Propojenost s luxusním střediskem Madonna di Campiglio a navazujícím střediskem Pinzolo s dalšími 90 km sjezdovek a zaručuje zábavu po celou dobu Vašeho pobytu.

Ubytování Folgarida - Marilleva

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Zimní dovolená

  Středisko Folgarida - Marilleva je posazené v údolí Val di Sole, v jednom z nejvyhledávanějších italských horských oblastí právě díky všestranným možnostem zimních sportů a aktivit...

  více

 • Letní dovolená

  Unikátní přírodní scenérie, horské louky, výborně značené turistické a cyklistické trasy - to vše najdete a mnoho dalších ve středisku Folgarida - Marilleva a jeho okolí...

  více

 • Středisko

  Vzájemně propojená lyžařská střediska Folgarida - Marilleva s více než 60 km sjezdovek všech úrovní patří k nenavštěvovanějším a neoblíbenějším střediskům oblasti Skirama Dolomiti a celé Itálie..

  více

Last Minute Folgarida - MarillevaDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka