Lido di Jesolo - Zábava a noční život

Zábava a noční život

Město má spoustu výborných restaurací a klubů, kde můžete strávit po dni plném slunce a koupání, noc. Určitě do nějakého podniku zavítejte a ochutnejte rybí speciality, kterými je celá oblast Veneto vyhlášená. Od polévek a předkrmů, až po speciality šéfa kuchyně!

V létě město ožívá a plní jej houfy turistů. Celý rok probíhá spousta festivalů a slavností. 3. června se můžete těšit na unikátní akci - „Malování po zdech“. Stačí si přinést vlastní barvy a určitě ani Vám nějaká zeď neunikne!
Od 21. do 24. června si do kalendáře zapište: „Fiesta di San Giovanni“. Celé staré město slaví jídlem, pitím, tancem a zábavou vůbec.
V červenci se na Piazza Maggio koná „Pivní festival“. V Itálii sice netradičně, ale určitě tento festival nesmíte minout! Od soumraku do úsvitu slaví celé pobřeží.
V sousedním Caorle nepropásněte v září „Vivistoria, rybářské slavnosti“. Původ těchto oslav spadá už do 10. století, kdy došlo k záchraně benátských dívek ze spárů dalmáckých pirátů. Celou operaci za jejich osvobození řídil benátský dóže Pietro Candian II. Jedná se o nejvýznamnější událost kulturního léta! Přiláká Vás hudba a spousta zábavy, což je zážitek, na který se nezapomíná.

Ubytování Lido di Jesolo

Další nabídkyDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka