Rakousko Dachstein West

V srdci rakouských Alp, asi 55 km jihovýchodně od Salzburgu, leží rodinné lyžařské středisko Dachstein West (780 – 2 100 m n.m.) se zárukou ideálních podmínek a dostatkem sněhu pro rodinnou zimní dovolenou. Dachstein West se řadí k největším lyžařským střediskům na pomezí Horního Rakouska a Salcburska. Nabízí přes 142 km perfektně upravovaných a zasněžovaných sjezdovek a přes 200 km běžeckých tratí, které jsou po celou zimní sezónu neustále udržovány a upravovány. Pro snowboardisty jsou v oblasti také k dispozici snowparky a pro nejmenší lyžaře dětské kluby a lyžařské školy.

Dominantou celého Dachstein West je známá skihoupačka Gosau, Russbach, Annaberg a Zwieselalm s širokou nabídkou převážně červených sjezdovek. Pokud si však chcete užít náročné sjezdy, doporučujeme vrchol Zwieselalm s několika černými sjezdovkami, odkud je zaručen impozantní výhled na ledovec Dachstein, jezero Gosausee a na nejhezčí rakouské vrcholy napříč celou oblastí Dachstein West.

Lyžařské středisko Dachstein West se pyšní oceněním v kategorii "Rodiny s dětmi" a "Horské restaurace a chaty". O tom vás přesvědčí hned několik zábavních parků s bohatým programem pro děti a typické horské chaty.

Ubytování Dachstein West

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Zimní dovolená

  Největší lyžařské středisko Horního Rakouska Dachstein West nabízí 142 km perfektně upravovaných sjezdovek, které jsou z 85 % zasněžovány a díky tomu tak zaručují výborné sněhové podmínky až do léta.

  více

 • Letní dovolená

  Krásy rakouských Alp můžete obdivovat i v letním období například na procházkách či horolezeckých tůrách podél skalnatého hřebenu Gosaukamm či ledovce Gosau.

  více

 • Středisko

  Největší lyžařské středisko Horního Rakouska - Dachstein West se známými středisky Annaberg, Gosau, Russbach a Zwieselalm...

  více

 • Wellness&Spa

  V oblasti Dachstein West je jedním z nevyhledávanějších lázeňských center městečko Bad Ischl s širokou nabídkou léčebných procedur v solných lázních Eurothermen Rezort.

  více

Last Minute Dachstein WestDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka