Rakousko Grossglockner - Heiligenblut

Lyžařské středisko Grossglockner - Heiligenblut s více než 55 km sjezdovek poskytuje výborné zimní vyžití s garancí sněhu díky nadmořské výšce, která dosahuje téměř třítisícové hranice. Jedním z hlavních lákadel je lyžování pod nejvyšší rakouskou horou Grossglockner (3 798 m) a nezapomenutelná panoramata okolních hor. Pro milovníky adrenalinu je přichystaná Freeride Arena s rozlohou 15 km2 a freerideři si přijdou na své na čtyřech značených ski route s hlubokým prašanem. Rodiny s dětmi budou vítány v zábavném "Snowlandu" s dětskou školou a bohatým zábavným programem. Samozřejmostí je široká nabídka dalších zimních atrakcí jako sáňkování, výlety se sněžnicemi, paragliding, bruslení, horolezectví a další.

Jednou ze specialit střediska Grossglockner - Heiligenblut jsou tradiční horské chaty s nabídkou typických korutanských pokrmů, které si můžete vychutnat na prosluněné terase přímo na svahu.

Ubytování Grossglockner - Heiligenblut

Další nabídky

Turistické zajímavosti

  • Zimní dovolená

    Grossglockner - Heiligenblut se stává stále více vyhledávaným lyžařským střediskem právě díky výborným sněhovým podmínkám i v teplejších jarních měsícíh...

    více

  • Středisko

    Vychutnejte si nezapomenutelné lyžování pod Grossglocknerem (3 798 m n.m.) - nejvyšší horou Rakouska...

    více

Last Minute Grossglockner - HeiligenblutDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka