Rakousko Nassfeld

Nassfeld, v současné době jedno z největších a nejmodernějších lyžařských středisek Rakouska, poskytuje svým návštěvníků veškeré služby: Servis lyží a snowboardů přímo na sjezdovce, zdarma úschova lyží u nástupní stanice lanovky Millennium-Express nebo skibusy, které dopraví lyžaře ze všech míst regionu Nassfeld k lanovkám. Kromě toho nabízí Nassfeld rodinám s dětmi výhodné slevy a akce: děti do 8 let můžou lyžovat na sjezdovkách celého ski areálu Nassfeld zdarma.

Velikou výhodou střediska Nassfeld je jistota sněhu: Nassfeld se nachází v nadmořské výšce od 1 600 m až do více než 2 000 m, lyžování je tedy možné od konce listopadu do půlky dubna. Zároveň však jižní poloha oblasti Nassfeld zaručuje oproti regionům na severu Alp téměř stále modrou oblohu a slunečné počasí. Milovníci dobré kuchyně si také přijdou na své, Nassfeld je pověstný svou výtečnou kuchyní z Itálie, Slovinska a Korutan.

Millennium Express, nejdelší kabinová lanovka Alp, přepraví návštěvníky střediska Nassfeld během 17 minut z Tröpolachu v Gailském údolí do nadmořské výšky 2 000 m. Středisko Nassfeld disponuje celkem 30 lanovkami a vleky a 110 km perfektně upravených sjezdovek všech obtížností. Zážitkem je 7,6 km dlouhý sjezd údolím Tröpolachu. Kromě komfortního lyžování nabízí lyžařská aréna Kärten Nassfeld/Hermagor také vyžití pro mnoho jiných zimních sportů, např.snowboarding (Funpark, U-rampa), freeride a hlavně běžkování, pro které je zde připraveno přes 70 km preparovaných běžeckých tratí s napojením na 230 km regionálních stop.

Ubytování Nassfeld

Další nabídky

Turistické zajímavosti

Last Minute NassfeldDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka