Rakousko Zillertal Arena

Zillertal Arena je největší lyžařskou arenou v celém údolí Zillertal a řadí se tak k jednomu z top středisek celého Rakouska, které se táhne od Zell am Ziller přes Gerlos, Wald-Konigsleiten až po Krimml-Hochkrimml. Celý skiareál nabízí přes 143 km sjezdovek a 51 lanovek, kde lyžaři a snowboardisté najdou širokou nabídku svahů od mírných až po ty nejnáročnější. Lyžování ve výšce až 2 500 m n.m. a téměř absolutní garanci sněhu zajišťuje perfektní zimní dovolenou pro celou rodinu.

Středisko Zell am Ziller je vstupní branou Zillertal Areny a je uzpůsobená pro zábavnou rodinnou dovolenou. Lanovky pro začátečníky a děti jsou samozřejmostí. Pro milovníky akce je přichystaný bohatě vybavený Action Park Kreuzwiese. Zell am Ziller je propojené se sousedícím střediskem Gerlos, jedním z nejkrásnějších oblastí díky okolní horské přírodě přímo uprostřed Zillertal Areny v nadmořské výšce 1 300 m. Gerlos je rájem snowboardových nadšenců a milovníků pohodové dovolené a Apres Ski. Pokud hledáte místo přímo u svahu, vesnička Konigsleiten je ideálním místem. Je také perfektní volbou pro další zimní aktivity jako horoloezectví či běžkování na upravených a značených trasách. Celou arenu uzavírá středisko Krimml-Hochkrimml, známý dětský ráj se spoustou zábavy. Na malé lyžaře čekají maskoti, zábavné parky a mnoho dalších překvapení.

Středisko je zaměřené na všechny věkové kategorie a výborné služby v podobě dětských parků a restaurací poskytuje především rodinám s dětmi. Precizně vybavené snowparky a zábavní parky potěší i mladé snowboardisty. 

Zillertal Arena disponuje nejdelší sáňkařkou dráhou Gerlosstein v celém zillertalském údolí s úctyhodnou délkou 7 km.

Ubytování Zillertal Arena

Další nabídky

Turistické zajímavosti

 • Zimní dovolená

  Tyrolské TOP středisko Zillertal Arena s garancí sněhu ve výšce až 2 500 m n.m. poskytuje téměř nekonečné možnosti sportovního vyžití a zábavy. Čekají na Vás perfektně upravované sjezdovky všech obtížností nebo například nejdelší sáňkařská dráha v Zillertalu...

  více

 • Letní dovolená

  Specialitou Zillertal Areny jsou oblíbené via ferraty všech obtížností, přes 400 km výborně značených turistických tras a adrenalinové atrakce...

  více

 • Středisko

  Jedno z nejnavštěvovanějších zimních lyžařských středisek s bohatou nabídkou svahů všech obtížností, snowparků a zabavy pro děti.

  více

 • Wellness&Spa

  Od krimmelských vodopádů do lázeňského centra Kristallbad nebo na vyhřívané koupaliště přímo v Krimmlu...

  více

Last Minute Zillertal ArenaDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka