Slovinsko Terme Zreče


Zreče je poměrně mladé lázeňské městečko, nacházející se ve středu slovinského Pohorje. Nacházejí se zde velmi oblíbené termální lázně - Terme Zreče. Tyto lázně jsou vzáleny 12 km od lyžařského centr na Rogle. Spojení termálního centra se skiareálem je zajištěno místním skibusem. Terme Zreče jsou s Roglou,nejvyšší horou Pohorje, ideálním místem pro strávení klidné letní dovolené uprostřed překrásné přírody. Společně se střediskem na Rogle vytváření Terme Zreče dokonalou kombinaci pro strávení letní i zimní dovolené. Napříč celým okolním pohořím se táhne údolí s říčkou Dravinje, jejíž břehy jsou porostlé u nás chráněnými rostlinami. Pod vrcholy hor naleznete četná rašeliniště s mechovými jezírky, přímo vybízejícími k romantické odpolední procházce. Termální centrum nabízí odpočinek v 5 bazénech s termální vodou na celkové ploše 1 300 m2, dále masážní proudy, aqua aerobic, whirlpool, fitness, tureckou, finskou a infračervenou saunu, školící místnost s moderním vybavením, směnárnu, léčebné a relaxační programy. Toto rekreační středisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Ubytování Terme Zreče

Další nabídky

Turistické zajímavosti

  • Koupání a pláže

    Nabízí se zde pobyt v termálních lázní, komplex je spojen koridorem s rekreačním centrem a bazény. Hosté ubytovaní v hotelovém komplexu a v pokojích Vilek Terme se stravou mají vstupy do termálních bazénů zdarma. Hosté ubytovaní v apartmánech ve Vilkách Terme bez stravy mají slevu na vstup do termálního centra 50 % a slevu 30 % na vstup do sauny.

    více

  • Sport

    Pro lyžování se zde nabízí skvělé sjezdovky ve 12 km vzdáleném středisku na Rogle. Jsou dějištěm řady lyžařských šampionátů jako FIS nebo European Cup. ...

    více

Last Minute Terme ZrečeDůležité odkazy

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
602 00 Brno

(+420) 542 321 322
info@adrialand.cz
po-pá: 9–18 hod., so: 9–13 hod

Přihlaste se k odběru novinek

Neunikne vám žádná výhodná nabídka