Adrialand - dovolená Chorvatsko, Itálie, Černá Hora a Slovinsko italie

Martinsicuro - apartmány

Martinsicuro - apartmány

Martinsicuro se nachází ve střední Itálii, v regionu Abruzzo. V jižní části vyhlášené Palmové riviéry. Pět kilometrů od významného přístavu San Benedetto del Tronto a 49 km od města Teramo, hlavn...více informací »

Typ ubytování:

15IT0089
Rezidence Alighieri - Last Minute!
ico-auto.gif ico-bus.gif
Bezbariérový přístupSportovní vyžitíPro náročnéParkováníTV / SATCykloturistika

Oblast: Abruzzo

Letovisko: Martinsicuro

Moře: asi 200 m
Další jednotky »»»
sleva 10% sleva při zakoupení zájezdu
15IT0102
Rezidence Le Dune - Last Minute!
ico-auto.gif ico-bus.gif
Domácí zvířataTipParkováníTV / SATCykloturistikaKlidné místo

Oblast: Abruzzo

Letovisko: Martinsicuro

Moře: asi 150 m
Další jednotky »»»
sleva 10% sleva při zakoupení zájezdu
15IT0115
Rezidence Playa Martin - Last Minute!
ico-auto.gif ico-bus.gif
Noční životPlážový servisPro náročnéTipParkováníTV / SAT

Oblast: Abruzzo

Letovisko: Martinsicuro

Moře: asi 50 m
Další jednotky »»»
sleva 10% sleva při zakoupení zájezdu
15IT0259
AP Martinsicuro - Last Minute!
ico-auto.gif ico-bus.gif
Noční životDomácí zvířataSportovní vyžitíTipRestauraceParkování

Oblast: Abruzzo

Letovisko: Martinsicuro

Moře: asi 10-200 m
Další jednotky »»»
sleva 10% sleva při zakoupení zájezdu

Dovolená v Martinsicuro

Prožijte s námi krásnou dovolenou letovisku Martinsicuro.


Martinsicuro se nachází ve střední Itálii, v regionu Abruzzo. V jižní části vyhlášené Palmové riviéry. Pět kilometrů od významného přístavu San Benedetto del Tronto a 49 km od města Teramo, hlavního města celé provincie. Martinsicuro leží u ústí řeky Tronto. Má necelých 14 tisíc obyvatel. Od roku 1963 je okresním městem. Předtím spadalo Martinsicuro do okresu Colonnella. Charakteristickým znakem Martinsicura je palmová promenáda lemující mořské pobřeží, kde můžete při večerní procházce ochutnat výbornou italskou zmrzlinu, či jen tak posedět v některé z kaváren, nebo tradičních italských restaurací. V posledních letech se Martinsicuro stalo pro české turisty nejoblíbenějších místem Palmové riviéry.
Ve městě Martinsicuro najdete nádherné pláže a nepřebernou nabídku ubytovacích kapacit a sportovišť. Určitě se nemůžete splést, pokud se Martinsicuro stane místem jednoznačné volby Vaší dovolené.
Vůdčí role města Martinsicuro, jako centra turistického ruchu (hned vedle San Benedetto del Tronto), má své kořeny už v minulosti. Území, na kterém se nachází dnešní Martinsicuro, bylo osídlené už v neolitických dobách. Bývalo zde město Liburni. Před římskou kolonizací se v místech dnešního Martinsicura nacházela osada Trunetum. Později, za vlády Římanů, se osada jmenovala Castrum Truentum. Tehdy byla významným strategickým a opěrným bodem, nejdůležitějším v celé oblasti. Současné jméno pochází od španělského kapitána, Martina de Segura, který byl pověřen císařem Karlem V., aby postavil masivní obrannou věž, která by chránila území okolo řeky Tronto.
Od 19. století si v Martinsicuru stavěli letní rezidence bohatí Italové, kteří nešetřili chválou a tím přitáhli i další zájemce o tuto oblast. Po 2. světové válce se Martinsicuro stalo populárním letoviskem, jehož slávu šířily i hvězdy hudebního a filmového nebe.
Ale nejen moře láká návštěvníky. Výtečná kuchyně, historické památky, příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Martinsicuro se pyšní čistými plážemi, které ostatně najdete v celé provincii. Na výlet lákají i další turistická centra: Villa Rosa, San Benedetto del Tronto, Pesaro, Fano, Cupra Marittima, Alba Adriatica, Pineto, Silvi Marina, Montesilvano . To všechno jsou letoviska, která se pyšní nádhernými písečnými plážemi.
Na plážích se důrazně dbá na recyklaci a je výrazně redukován průmysl, který by ohrožoval celou lázeňskou oblast a nezapomenutelné místo Vaší dovolené. Martinsicuro láká turisty především v létě, ale podzimní a zimní měsíce, kdy jsou ulice téměř vylidněné a moře rozbouřené, může oslovit k návštěvě ty z vás, kteří si rádi užijete klidných procházek ve městě, které se v létě ani na chvíli nezastaví.

Dovolená v letovisku Martinsicuro nabízí skvělé možnosti pro koupání v moři. Pláže podél Lungomare se táhnou z Cupra Marittima přes San Benedetto del Tronto a Martinsicuro až do Villa Rosa a Alba Adriatica ...

Martinsicuro je místem, kde vaše dovolená u moře. Mezi nejvyhledávanější sporty v této oblasti patří jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, ale i lukostřelba, nejvyhledávanějšími vodními sporty jsou ...

I milovníky kultury nadchne dovolená v letovisku Martinsicuro. Území, na kterém se nachází dnešní Martinsicuro, bylo osídlené už v neolitických dobách. Bývalo zde město Liburni. V časech před římskou kolonizací ...

Ubytování v Martinsicuro nabízí cestovní kancelář ADRIALAND v široké nabídce. Najdete zde krásné apartmány a hotely. Pomůžeme Vám s výběrem typu ubytování dle vašich představ.

Itálie last minute

Cavallino Treporti
Kemp Cavallino****
30.05-06.06
3690 Kč
3321 Kč
Bibione
Rezidence Ranieri***
30.05-06.06
2090 Kč
1672 Kč
Lido di Jesolo
Hotel Sorrento***
30.05-06.06
9290 Kč
8547 Kč
Lido di Jesolo
Hotel Firenze**
30.05-06.06
6990 Kč
6431 Kč
Bibione
Rezidence Ambassador***
30.05-06.06
2090 Kč
1776 Kč
Caorle
Rezidence Panfilo***
30.05-06.06
2690 Kč
2286 Kč
Hledej & Rezervuj
Počet objektů: 4
Více kritérií Více kritérií
 Výhodná cena Bezbariérový přístup Dítě zdarma
 Klidné místo Klimatizace Vhodné pro rodiny s dětmi
 Tobogán Grill / krb Internet
 TV / SAT Parkování Sauna
 Noční život Domácí zvířata Venkovní bazén
 Vnitřní bazén Sportovní vyžití Plážový servis
 Animace Pro náročné Restaurace