Adrialand - dovolená Chorvatsko, Itálie, Černá Hora a Slovinsko chorvatsko

Ubytování Mlini 2015

Ubytování Mlini 2015

Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní k...více informací »

Typ ubytování:

15HR0094
Hotel Astarea I - Last Minute!
ico-auto.gif
Venkovní bazénVnitřní bazénNovinkaRestauraceSaunaParkování

Oblast: Jižní Dalmácie

Letovisko: Mlini

Moře: asi 50 m
Další jednotky »»»

Dovolená v Mlini

Prožijte s námi krásnou dovolenou v chorvatském letovisku Mlini.
Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. Malebná scenérie - skaliska, balvany, mezi nimi menší, příjemné zátoky s drobných oblázků. Poměrně povlovný vstup do moře. Borový les sahá až k pobřeží a tím nabízí příjemný stínek pro klidnou relaxaci.

Dovolená v letovisku Mlini nabízí skvělé možnosti pro koupání v moři. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. ...

Mlini je místem, kde vaše dovolená u moře. V tomto přímořském letovisku se nabízí výborné podmínky pro jachting, windsurfing, vodní pólo, parasailing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, bowling. Dále také se zde nachází fitcentrum v hotelu Astarea.

I milovníky kultury nadchne dovolená v letovisku Mlini. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Pro více kulturních památek neváhejte navštívit blízká okolní města, zejména pak Dubrovník.

Ubytování v Mlini nabízí cestovní kancelář ADRIALAND v široké nabídce. Najdete zde krásné apartmány a hotely. Pomůžeme Vám s výběrem typu ubytování dle vašich představ.

Akční nabídka

Chorvatsko last minute

Drvenik
Penzion Adria***
20.06-27.06
7190 Kč
5392 Kč
Orebič
Mobilhome Orebić***
22.05-31.05
5490 Kč
5056 Kč
Duga Uvala
Apartmány Garoful**
29.05-07.06
4190 Kč
3792 Kč
Sv. Filip i Jakov
Apartmány Sv. Filip i Jakov***
22.05-31.05
4390 Kč
4076 Kč
Promajna
Apartpenzion Promajna***
05.06-14.06
5590 Kč
5335 Kč
Šibenik
Kemp Solaris Resort****
22.05-31.05
5790 Kč
5266 Kč
Hledej & Rezervuj
Počet objektů: 1
Více kritérií Více kritérií
 Výhodná cena Bezbariérový přístup Dítě zdarma
 Klidné místo Klimatizace Vhodné pro rodiny s dětmi
 Tobogán Grill / krb Internet
 TV / SAT Parkování Sauna
 Noční život Domácí zvířata Venkovní bazén
 Vnitřní bazén Sportovní vyžití Plážový servis
 Animace Pro náročné Restaurace

cze sk