Adrialand - dovolená Chorvatsko, Itálie, Černá Hora a Slovinsko chorvatsko

Ubytování Mlini 2014

Ubytování Mlini 2014

Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní k...více informací »
Požadovanému výběru neodpovídá žádný zájezd

Dovolená v Mlini

Prožijte s námi krásnou dovolenou v chorvatském letovisku Mlini.
Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. Malebná scenérie - skaliska, balvany, mezi nimi menší, příjemné zátoky s drobných oblázků. Poměrně povlovný vstup do moře. Borový les sahá až k pobřeží a tím nabízí příjemný stínek pro klidnou relaxaci.

Dovolená v letovisku Mlini nabízí skvělé možnosti pro koupání v moři. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. ...

Mlini je místem, kde vaše dovolená u moře. V tomto přímořském letovisku se nabízí výborné podmínky pro jachting, windsurfing, vodní pólo, parasailing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, bowling. Dále také se zde nachází fitcentrum v hotelu Astarea.

I milovníky kultury nadchne dovolená v letovisku Mlini. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Pro více kulturních památek neváhejte navštívit blízká okolní města, zejména pak Dubrovník.

Ubytování v Mlini nabízí cestovní kancelář ADRIALAND v široké nabídce. Najdete zde krásné apartmány a hotely. Pomůžeme Vám s výběrem typu ubytování dle vašich představ.

Akční nabídka

Chorvatsko last minute

Podgora
Hotel Sirena***
02.05-09.05
8590 Kč
8590 Kč
Sv. Filip i Jakov
Apartmány Sv. Filip i Jakov***
11.04-18.04
2090 Kč
1672 Kč
Biograd na Moru
Apartmány Biograd na Moru***
11.04-18.04
2190 Kč
1752 Kč
Pag
Penzion Belveder**
23.05-30.05
4290 Kč
3646 Kč
Hledej & Rezervuj
Počet objektů: 0
Více kritérií Více kritérií
 Výhodná cena Bezbariérový přístup Dítě zdarma
 Klidné místo Klimatizace Vhodné pro rodiny s dětmi
 Tobogán Grill / krb Internet
 TV / SAT Parkování Sauna
 Noční život Domácí zvířata Venkovní bazén
 Vnitřní bazén Sportovní vyžití Plážový servis
 Animace Pro náročné Restaurace

cze sk pl