Adrialand - dovolená Chorvatsko, Itálie, Černá Hora a Slovinsko chorvatsko

Ubytování Mlini 2014

Ubytování Mlini 2014

Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní k...více informací »
Požadovanému výběru neodpovídá žádný zájezd

Dovolená v Mlini

Prožijte s námi krásnou dovolenou v chorvatském letovisku Mlini.
Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. Malebná scenérie - skaliska, balvany, mezi nimi menší, příjemné zátoky s drobných oblázků. Poměrně povlovný vstup do moře. Borový les sahá až k pobřeží a tím nabízí příjemný stínek pro klidnou relaxaci.

Dovolená v letovisku Mlini nabízí skvělé možnosti pro koupání v moři. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. ...

Mlini je místem, kde vaše dovolená u moře. V tomto přímořském letovisku se nabízí výborné podmínky pro jachting, windsurfing, vodní pólo, parasailing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, bowling. Dále také se zde nachází fitcentrum v hotelu Astarea.

I milovníky kultury nadchne dovolená v letovisku Mlini. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Pro více kulturních památek neváhejte navštívit blízká okolní města, zejména pak Dubrovník.

Ubytování v Mlini nabízí cestovní kancelář ADRIALAND v široké nabídce. Najdete zde krásné apartmány a hotely. Pomůžeme Vám s výběrem typu ubytování dle vašich představ.

Akční nabídka

Chorvatsko last minute

Pag
Penzion Belveder**
20.09-27.09
3190 Kč
3190 Kč
Pag - Povljana
Villa Babsy***
30.08-06.09
2190 Kč
2190 Kč
Biograd na Moru
Penzion Tomi**
30.08-06.09
3490 Kč
3490 Kč
Vodice
Hotel Angeli***
13.09-20.09
3990 Kč
3990 Kč
Baška Voda
Penzion Belmondo & dep.***
30.08-06.09
4290 Kč
4290 Kč
Drvenik
Penzion Adria***
20.08-22.08
2300 Kč
8590 Kč
Hledej & Rezervuj
Počet objektů: 0
Více kritérií Více kritérií
 Výhodná cena Bezbariérový přístup Dítě zdarma
 Klidné místo Klimatizace Vhodné pro rodiny s dětmi
 Tobogán Grill / krb Internet
 TV / SAT Parkování Sauna
 Noční život Domácí zvířata Venkovní bazén
 Vnitřní bazén Sportovní vyžití Plážový servis
 Animace Pro náročné Restaurace

Last minute nejnižší ceny na trhu
Top nabídka Chorvatsko
cze sk pl