Adrialand - dovolená Chorvatsko, Itálie, Černá Hora a Slovinsko chorvatsko

Ubytování Chorvatsko 2014

Ubytování Mlini 2014

Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní k...více informací »
Požadovanému výběru neodpovídá žádný zájezd

Dovolená v Mlini

Prožijte s námi krásnou dovolenou v chorvatském letovisku Mlini.
Malá osada a oblíbené letovisko u severního pobřeží Župského zálivu, které se nachází 11 km jihovýchodně od Dubrovníku, v oblasti Župa Dubrovačka. Leží pod Jadranskou magistrálou. Potoky, které kdysi poháněly zdejší mlýny, zásobují vláhou zdejší bohaté rostlinstvo. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. Malebná scenérie - skaliska, balvany, mezi nimi menší, příjemné zátoky s drobných oblázků. Poměrně povlovný vstup do moře. Borový les sahá až k pobřeží a tím nabízí příjemný stínek pro klidnou relaxaci.

Dovolená v letovisku Mlini nabízí skvělé možnosti pro koupání v moři. Letovisko Mlini má pěknou dlouhou pláž z drobnějších oblázků. Další pláže podél pobřežní promenády navazují na pláže sousedního Srebrena. ...

Mlini je místem, kde vaše dovolená u moře. V tomto přímořském letovisku se nabízí výborné podmínky pro jachting, windsurfing, vodní pólo, parasailing, vodní lyže, tenis, stolní tenis, bowling. Dále také se zde nachází fitcentrum v hotelu Astarea.

I milovníky kultury nadchne dovolená v letovisku Mlini. Nachází se zde zachovalý farní kostel sv. Hilaria z 15. století. Dále také kaplička sv. Rocha na pobřeží. Pro více kulturních památek neváhejte navštívit blízká okolní města, zejména pak Dubrovník.

Ubytování v Mlini nabízí cestovní kancelář ADRIALAND v široké nabídce. Najdete zde krásné apartmány a hotely. Pomůžeme Vám s výběrem typu ubytování dle vašich představ.

Akční nabídka

Chorvatsko first minute

Pag
Penzion Belveder**
17.05-24.05
4390 Kč
3951 Kč
Pag - Povljana
Villa Babsy***
14.06-21.06
3390 Kč
2882 Kč
Biograd na Moru
Penzion Tomi**
17.05-24.05
3890 Kč
3501 Kč
Vodice
Hotel Angeli***
07.06-14.06
5190 Kč
4671 Kč
Baška Voda
Penzion Belmondo & dep.***
17.05-24.05
4390 Kč
3732 Kč
Drvenik
Penzion Adria***
20.06-29.06
2300 Kč
7390 Kč
Hledej & Rezervuj
Počet objektů: 0
Více kritérií Více kritérií
 Výhodná cena Bezbariérový přístup Dítě zdarma
 Klidné místo Klimatizace Vhodné pro rodiny s dětmi
 Tobogán Grill / krb Internet
 TV / SAT Parkování Sauna
 Noční život Domácí zvířata Venkovní bazén
 Vnitřní bazén Sportovní vyžití Plážový servis
 Animace Pro náročné Restaurace

cze sk pl